HU | EN
Foglalás

Állásajánlatok

Felszolgáló

Ha felszolgálóként szeretnél egy fiatalos, összetartó csapat tagja lenni egy folyamatosan fejlődő zöld övezeti szállodában, várjuk jelentkezésed akár pályakezdőként is!

Számítunk Rád, amennyiben elhivatott vagy a szakmád iránt, de nem szeretnél rövid távon teljesen kiégni, fontos számodra a szabadidő és a magánélet is az elvárásoknak megfelelő munkahelyi teljesítmény mellett! Hosszútávú, teljes munkaidőre bejelentett, fix 8 órás állást ajánlunk, ami mellett marad szabadidőd is!

Fő feladatok:
- rendezvények étkezésének előkészítése, lebonyolítása
- a 'la carte vendégek színvonalas kiszolgálása
- svédasztalos reggeli lebonyolítása

A munkabeosztás és a munkakör az egyéni készségek és igények alapján kerül meghatározásra!

Elvárások:

- felszolgáló szakképesítés
- önálló, precíz munkavégzés
- vendégcentrikus magatartás
- társalgási szintű angol nyelvtudás
- további idegennyelv tudás előny

Amit kínálunk:

- stabil, hosszútávú munkalehetőség
- bejelentett, 8 órás munkarend
- fiatalos csapat, fejlődési lehetőség

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal
E-mail: tothemese@hotelrubin.hu

Szobalány

Szobalányokat keresünk budai négycsillagos szállodánkba!

Megbízható, munkájára igényes szobalányok, takarítók jelentkezését várjuk budai négycsillagos szállodánkba teljes- vagy részmunkaidőre! Bejelentett, stabil, hosszútávú munkaviszonyt ajánlunk, ahol értékelik a munkáját!

E-mail: hkmanager@hotelrubin.hu

Wellness recepciós

XI. kerületi 4 csillagos szálloda wellness részlegére keresünk teljes- és részmunkaidőre új kollégákat akár azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Vendégfogadás, belépőjegy- és bérletértékesítés
  • Napi számlázás, kassza vezetése
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése
  • A területhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Vendég – és minőségközpontú gondolkodás
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Hosszútávú bejelentett munkaviszony
  • Összetartó fiatalos csapat
  • Ingyenes főétkezés

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

titkarsag@hotelrubin.hu

Gyakornok

Vendéglátó- és szálloda, idegenforgalmi és szálloda, turizmus szakot végző főiskolás hallgatók részére gyakorlati helyet tudunk biztosítani.

Elvárások:

  • legalább egy idegennyelv társalgási szintű ismerete
  • talpraesettség
  • érdeklődés a szakma iránt

E-mail: fom@hotelrubin.hu