HU | EN | DE
Foglalás

Állásajánlatok

Szállodai recepciós

A Rubin Wellness & Conference Hotel **** talpraesett szállodai recepciós kollégát keres 3 műszakos munkarendbe.

Elvárások:

  • angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • önálló munkavégzés

Előny:

  • szállodai recepciós munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • további idegen nyelv ismerete szóban és írásban
  • HostWare rendszer ismerete
  • valutapénztárosi bizonyítvány

Angyalosi Vivien
Front Office Manager

Gyakornok

Vendéglátó- és szálloda, idegenforgalmi és szálloda, turizmus szakot végző főiskolás hallgatók részére gyakorlati helyet tudunk biztosítani.

Elvárások:

  • legalább egy idegennyelv társalgási szintű ismerete
  • talpraesettség
  • érdeklődés a szakma iránt

1 / 505 36 00 / 656. mellék
30 / 585 78 15